Zaman ve Rota Yönetimi
Metehan Tur tecrübeli ekibiyle her zaman hizli, dakik ve sorumluluk sahibidir. Metehan Tur zamaninizin degerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi zamaninda işine ve evine taşiyoruz. Türkiye'de trafigin gün geçtikçe daha da yogun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalişmalari yapan Metehan Tur, özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini saglamayi hedeflemektedir.


Güvenlik Standartlari
Metehan Tur tüm araç sürücülerinde en az 5 yillik sürücü ve "psikoteknik" belgesi olmasi şartini aramaktadir. Bu standardimizla siz degerli müşterilerimizin rahatlik ve güvenligi amaçlanmaktadir. Araçlarimizin periyodik bakimlarinin düzenli olarak yetkili servislerine yaptirilmasi, taşidigimiz personelinize sorunsuz yolculuk saglamaktadir. Metehan Tur filosundaki araçlarin tamami kasko sigortali olup, yolcularimizin tamami her türlü kazaya karşi "Özel Koltuk Sigortasi" ile sigortalanmaktadir.


Güçlü Filo
Metehan Tur farkli ihtiyaçlariniza her zaman farkli çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyaciniz için istediginiz marka, model ve cinsteki araci geniş araç filomuzda bulabilirsiniz. Metehan Tur ailesi, üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güvenle ulaşmaniz için, gece gündüz çalişmaktadir. Bunun en büyük göstergesi, 24 saat boyunca görebileceginiz yollardaki araçlarimizdir.


Sürekli Egitim
Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki egitim birimimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularimiza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi egitim, kilik kiyafet standartlari, iletişim ve turizm hizmet konularinda sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir.


Operasyon Masasi
Servis operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sundugu en ileri imkânlarla donatilmiş olup, oluşabilecek her türlü aksaklik karşisinda şirket merkezimizdeki operasyon masasiyla aninda iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu saglayarak hemen her türlü problemi yerinde ve aninda çözebilmektedir.