Seçkin iş adamlari, üst düzey yöneticiler ve iş seyahati için ülkemize gelen konuklariniza mobil ofis keyfini otel odasi konforunda yaşatmak için tasarlanmiş özel araçlarimiz ve yabanci dil bilen uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.
Misafirlerimizin talepleri dogrultusunda;
Tüm ziyaret plani kesinlikle gizli tutulur.
Hostes, yakin koruma ve rehber eşlik edebilir.
Misafirimizin seçtigi günlük gazete ve dergi bulundurulur.
Araç içerisindeki içecek ve yiyecek ikramlar kişisel tercihlere göre degiştirilebilir.
Istenmesi halinde gidilecek yerlerin rezervasyonlari yapilir.

 

Kişisel ya da grup olarak aklinizdan geçirdiginiz her türlü organizasyonda biz yaninizdayiz. Dünyanin dört bir yanini kapsayan lokasyon bilgimiz ve her türden toplantilarin yönetimi konusundaki deneyimimizle sizinleyiz. Boyutu ve kişi sayisi hiç önemli degil. Yurt içi ve yurt dişinda katilmak ya da düzenlemek istediginiz aktivitelerinizi planliyor ve uyguluyoruz. Memnuniyeti odak noktamizda tutuyoruz.

 


TOPLANTI TRANSFERI
Kurumun tüm bileşenlerini bir araya toplayip koordinasyonu arttirmak zor bir ugraş. Belki de daha önce birbirini hiç görmemiş çok sayida insani ortak hedefe yönlendirmek oldukça güç. Üstelik öyle bir toplanti olmali ki bu, hem tam istendigi gibi bir bag kurulsun hem de olabildigince keyifli geçsin. Işte, Metehan Turizm'in farki burada ortaya çikiyor. Gezi öncesi süreçte amaçlar dogrultusunda yaratici öneriler sunuyor, bütçe ve lokasyona birlikte karar veriyoruz. Daha sonra konuklarimizi, dünyanin en ilginç yerlerini görmeleri için profesyonel ekibimize teslim ediyoruz. Sizlerse turun ne kadar keyifli ve verimli geçtigini gelişmiş raporlama sistemimizin verilerini incelediginizde görüyorsunuz.